Saules paneļu uzstādīšana

Saules enerģija biznesam un mājsaimniecībām

Ar saules enerģiju esam aprīkojuši vairākus mazākus un lielākus privātos īpašumus Baltijas valstīs. Šī pieredze ļauj mums atrast arī jūsu mājsaimniecībai piemērotāko risinājumu.
Saules enerģija

Saules paneļi - neizsmeļams un brīvs enerģijas avots

Saules enerģijas ražošana ir saprātīgs ieguldījums, kas dod ietaupījumus, samazinot elektroenerģijas iepirkumus no elektrotīkla un samazinot tīkla uzturēšanas izmaksas.
saules paneļi

Saules enerģija ir pieejama ikvienam

Mums ir liela pieredze Baltijas valstīs, palīdzot uzņēmumiem un mājsaimniecībām samazināt elektroenerģijas izmaksas un kļūt ilgtspējīgākiem. Mēs varam palīdzēt arī jums.
Mūsu produkti

Neizsmeļams un brīvs enerģijas avots

BAUER solartechnik

Premium klases saules paneļi no Vācijas ar 30 gadu produkta garantiju un 30 gadu veiktspējas garantiju.

Solis invertori

Drošs, efektīvs un uzticams.

Vācu stiprinājumi

Sertificēti saules paneļu stiprinājumu no Vācu ražotājiem.

par mums

IVsolar – Drošs ieguldījums zaļajā enerģijā

Saules enerģijas moduļi kļūst lētāki, bet elektroenerģijas cena saglabājas svārstīga, tāpēc saules enerģijas spēkstacija ir kļuvusi par īpaši pievilcīgu investīciju, kas pieejama gandrīz visiem māju īpašniekiem.

Tas sāks atmaksāties no pirmā elektrības rēķina: ar saules enerģijas spēkstaciju jūs ietaupīsiet līdz pat 70% no elektroenerģijas izmaksām.

 • Kļūsti neatkarīgs no elektroenerģijas cenas svārstībām
 • Veido tīrāku nākotni, izmantojot zaļo enerģiju!
 • Ietaupi līdz pat 90% no elektroenerģijas izmaksām

7

Pieredzes gadi

7

10

Mūsu komandas profesionāļi

10

356

Mūsu klienti

356
Kā jūsu uzstādītā sistēma strādās?

Tīkla saules paneļu sistēma

Šis saules paneļu sistēmas veids ir visizplatītākais. Tīkla saules paneļu sistēma ir savienota ar māju un tradicionālo elektroenerģijas tīklu. Šāda veida saules enerģijas sistēmās nav iekļauts akumulators.

Uz doto brīdi šī sistēma ir pati izdevīgākā.

Saules paneļu saražoto saules enerģiju acumirklī patērē visas ierīces. Ja saules enerģijas sistēma ģenerē vairāk enerģijas, nekā patērē māja, enerģijas pārpalikumu var uzkrāt komunālajā tīklā saskaņā ar shēmu, kas pazīstama kā neto uzskaite. Ja saules enerģijas sistēma neražo pietiekamu jaudu, ierīcēm nepieciešamā jauda tiek iegūta no komunālā tīkla. 

 • Neatkarība no energoresursu cenu svārstībām Jūs iegūsiet elektroenerģiju savam patēriņam. Saules enerģiju iespējams ne tikai iegūt un izlietot, bet arī uzkrāt, piemēram, ziemas periodam ar NETO norēķinu sistēmu.

 • Vienkārša uzstādīšana Mūsu komanda rūpējas par visu projekta vadības procesu un uzstādīšanas darbiem. Mēs nodrošinām visu nepieciešamo, sākot no konsultēšanas beidzot ar gatavas saules paneļu sistēmas nodošanu klientam.
 • Zemas uzturēšanas izmaksas
  Saules paneļi ir uzstādāmi uz dažāda veida virsmām. Tas ir vienkārš ierīču komplekts, kura uzturēšana neprasa ne daudz darba, ne finanšu līdzekļu.
 • Atjaunojamie energoresursi ir dabai draudzīgāki Saules baterijas ir viens no populārākajiem atjaunojamās enerģijas ieguves veidiem, kas neatstāj negatīvu iespaidu uz apkārtējo vidi.
 • Labs ilgtermiņa ieguldījums
  Saules paneļu efektivitāte, kas laika gaitā samazinās lēnām. Mūsdienu tehnoloģijas nodrošina šo sistēmu darbību arī pēc 20-25 gadiem.
 • Kā darbojas saules paneļi?
  Saules paneļi ir uzstādāmi uz ēkas jumta vai citā piemērotā vietā, bet ēkas iekšpusē vai dažos gadījumos pat ārpusē uzstādīts strāvas pārveidotājs jeb invertors saules paneļu saražoto līdzstrāvu pārveido maiņstrāvā, tālāk enerģija tiek patērēta ēkas vajadzībām vai tiek nodota tīklā.
Zemas izmaksas

Ēkas energoefektivitātes uzlabošana

Līdz ar saules enerģijas ražošanu jūs esat mazāk atkarīgi no elektrotīkla un tās cenu politikas. Saules elektrostacijā nav kustīgu mehānismu un detaļu, kam nepieciešama pastāvīga apkope un pārbaudes. Saules paneļi uzlabo ēkas energopatēriņu, un jaunu ēku gadījumā tie ir visrentablākais veids, kā sasniegt energoefektivitātes mērķus.

Īpašais piedāvājums

Sāciet izmantot saules enerģiju un ietaupīt savu naudu līdz pat 90%

Realizētie projekti

Daži piemēri no mūsu paveiktā.

Sazinieties ar mums

Saules enerģija ir neizsmeļams un bezmaksas avots

Saules enerģija ir vienkāršs un videi draudzīgs veids, kā ražot elektroenerģiju uz vietas. Elektroenerģijas ražošanai nepieciešamie resursi ir pieejami bez maksas visā pasaulē, un ražošana pati par sevi neietekmē cilvēku veselību vai labklājību.

 • Mēs palīdzēsim aprēķināt saules enerģijas potenciālu
 • Mēs projektēsim un uzbūvēsim saules elektrostaciju

PIETEIKUMA ANKETA

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Kas Jūs interesē?
Klientu atsauksmes

Lūk, ko par mums saka mūsu klienti

IVSOLAR

Esmu Ļoti apmierināta ar gala rezultātu! Es vēlos pateikties visām komandām par to, ka tās ir paveikušas ļoti labu darbu..

Sandija Raša
Privātmājas īpašniece

IVSOLAR uzstādīja man laukos saules enerģijas paneļus 2019. gadā. Pēc uzstādīšanas radās vairāki jautājumi, bet kopumā es priecājos par saviem jaunajiem saules enerģijas paneļiem. Viss strādā perfekti jau 3 gadus..

Emīls Krūze
Privātmājas īpašnieks

Izcila sistēma, darot visu, ko spēju planētas labā, un taupot veselu bagātību! Pirms 2 gadiem man uzstādija 6KW saules paneļus. Viss perfekti!.

Annija Ulmane
Privātmājas īpašniece
sadarbības partneri

Victron Energy servisa partneris Baltijā!

..
..
..
..
..

Rūpējoties par zaļāku vidi un resursu taupīgāku izmantošanu, tiek izstrādāti un ieviesti arvien jauni risinājumi. Viens no tādiem ir saules paneļi, kas ļauj saules ražoto enerģiju pārvērst elektroenerģijā.

Šobrīd, kad elektroenerģijas cena tirgū ir ļoti svārstīga, savukārt saules paneļu cenas kļūst pieejamākas, doma par to, lai tiktu uzstādīti solārie paneļi, kļūst pievilcīgāka lielākam skaitam privātmāju un uzņēmumu īpašnieku. Saules paneļu sistēmas piemērotas gandrīz visām ēkām, turklāt uzstādīšana nodrošina tūlītēju naudas ietaupījumu – tas ir labs ilgtermiņa ieguldījums, kas sāks atmaksāties jau no pirmā elektrības rēķina!

Piemērotība Latvijas klimatiskajiem apstākļiem

Analizējot saules paneļu lietderību Latvijas klimatiskajos apstākļos, noskaidrots, ka saule šeit spīd 850 – 1200 stundas gadā. Tas ir gandrīz tik pat, cik Vācijā, kur solārie paneļi ir ļoti populāri. Jāpiebilst arī tas, ka saules paneļu efektīvai darbībai nav obligāti vajadzīgi tieši saules stari – pilnīgi pietiek ar dienas gaismu. Tas nozīmē, ka šādā veidā elektroenerģiju savām vajadzībām iespējams ražot visa gada garumā – arī tad, kad ir apmācies un līst lietus.

Saules paneļi ir īpaši izdevīgi tad, ja ir liels elektroenerģijas patēriņš dienas gaišajā laikā, jo tad iespējams visu saražoto elektroenerģiju izmantot pašiem, tādā veidā ietaupot naudas summu, ko citkārt būtu jāmaksā elektroenerģijas piegādātājam. Ja tomēr saules paneļu saražotā elektroenerģija pārsniedz patēriņu, to ir iespējams novirzīt kopējā elektroenerģijas sistēmā un izmantot vēlāk – viena gada laikā.

Saules paneļu darbības princips

Saules paneļi tiek uzstādīti uz ēkas jumta vai citā piemērotā vietā, piemēram, pagalmā. Uz zemes paneļus visbiežāk izvēlas uzstādīt tad, ja jumta platība neļauj izvietot nepieciešamās jaudas nodrošināšanai vajadzīgo saules paneļu skaitu. Tomēr pirms tam ir jāizvērtē, vai ēkas teritorijā ir pietiekami daudz vietas paneļu sistēmas uzstādīšanai, ņemot vērā to, ka sistēma ir jāuzstāda tur, kur vismaz lielāko dienas daļu spīd saule.

Otrs svarīgais elements – strāvas pārveidotājs (invertors) tiek uzstādīts ēkas iekšpusē (atsevišķos gadījumos – ārpusē). Šī ierīce saules paneļu saražoto līdzstrāvu pārveido maiņstrāvā. Pēc tam saražotā enerģija uzreiz tiek iztērēta ēkas vajadzībām vai nodota tīklā, lai to izmantotu vēlāk.

Būtiskākie ieguvumi

Saules paneļu uzstādīšana sniedz vairākas būtiskas priekšrocības. Tas ir ne tikai efektīvs veids, kā parūpēties par vidi, bet arī sniedz būtisku finansiālu ieguldījumu.

 • Neatkarība no energoresursu cenu svārstībām – uzstādot saules paneļus, nodrošināsiet elektroenerģiju savām vajadzībām. Tas sniegs arī paredzamību un drošību, jo mazināsies atkarība no energoresursu tirgus. Būtiski, ka šādā veidā elektroenerģiju iespējams ne tikai ražot, bet arī uzkrāt ar Latvijā ieviestās NETO sistēmas palīdzību. Tas nozīmē, ka, piemēram, vasarā saražoto un neizmantoto elektroenerģiju varēsiet izmantot ziemas periodā, kad saulainu dienu ir mazāk un elektroenerģijas ražošana norit gausāk;
 • Rūpes par vidi – saules paneļi ir lielisks atjaunojamās enerģijas ieguves veids – līdz ar to tas ir videi draudzīgāks risinājums;
 • Vienkārša uzstādīšana – mūsu pieredzējusī komanda nodrošina visu projekta vadības procesu, kā arī saules paneļu uzstādīšanas darbus. Mēs parūpēsimies par visu – sākot no konsultācijas par labākajiem risinājumiem, beidzot ar saules paneļu sistēmas uzstādīšanu un ieteikumiem tās efektīvā izmantošanā;
 • Labs ilgtermiņa ieguldījumskvalitatīvi solārie paneļi ir ilgtspējīgs risinājums. Mūsdienu tehnoloģijas nodrošina to efektīvu darbību arī pēc 20 – 25 gadiem;
 • Zemas uzturēšanas izmaksas – saules paneļu sistēma ne tikai ļauj būtiski samazināt elektroenerģijas izmaksas, bet ir arī ekonomisks risinājums uzturēšanas ziņā. Paneļu konstrukcija ir salīdzinoši vienkārša, tādēļ to apkope neprasa lielus laika un finanšu ieguldījumus.

Saules paneļu cena atkarīga no vairākiem faktoriem, piemēram, izvēlēto saules paneļu skaita, jaudas, elektrības patēriņa. Aprēķināts, ka saules paneļu komplekts atmaksājas vidēji 10 gadu laikā, tomēr, kā jau minēts, daudz kas atkarīgs no individuāliem aspektiem. Ivsolar komandas speciālisti sniegs konsultācijas un ieteiks tieši Jūsu vajadzībām labāko risinājumu, lai Jūs no šīs investīcijas gūtu maksimālu labumu.

Kādēļ izvēlēties mūs?

Mūsu komandā strādā sertificēti speciālisti ar vairāku gadu pieredzi. Nodrošinām individuālu, atbildīgu pieeju – sniedzam konsultācijas, palīdzam aprēķināt saules enerģijas potenciālu un piemeklējam konkrētajai vajadzībai piemērotāko risinājumu. Nodrošinām projekta īstenošanu – sākot no izstrādes līdz pat uzstādīšanai. Ivsolar – drošs ieguldījums, kas noteikti atmaksāsies!