fbpx
Saules paneļu uzstādīšana

Saules enerģija biznesam un mājsaimniecībām

Ar saules enerģiju esam aprīkojuši vairāk nekā 350 mājsaimniecību . Šī pieredze ļauj mums atrast arī Jūsu īpašumam piemērotāko risinājumu.

Saules enerģija

Saules paneļi - neizsmeļams un brīvs enerģijas avots

Saules enerģijas ražošana ir saprātīgs ieguldījums, kas dod ietaupījumus, samazinot elektroenerģijas iepirkumus no elektrotīkla.

saules paneļi

Saules enerģija ir pieejama ikvienam

Mums ir liela pieredze Baltijas valstīs, palīdzot uzņēmumiem un mājsaimniecībām samazināt elektroenerģijas izmaksas un kļūt ilgtspējīgākiem. Mēs varam palīdzēt arī Jums.

Iestājies jaunajā neto noreiķinu sistēmā par izdevīgām cenām!

Neto norēķinu sistēma ir jauna un vienīgā sistēma Latvijā, kas stājas spēkā no 2024. gada 1. maija un paredzēta gan mājsaimniecībām, gan uzņēmumiem, kuri uzstāda saules paneļus ar kopējo jaudu līdz 1 MW (neieskaitot). Šī sistēma piedāvā iespēju efektīvāk izmantot saražoto elektroenerģiju, nodrošinot finansiālas priekšrocības un enerģijas neatkarību.
 
par mums

IVsolar – Drošs ieguldījums zaļajā enerģijā

Mēs esam uzticami eksperti saules paneļu jomā ar vairāk nekā 7 gadu pieredzi. Piegādājam augstas kvalitātes materiālus un profesionālu darbaspēku enerģijas risinājumiem. Mūsu risinājumi nodrošina tīrus un rentablus enerģijas risinājumus. Pievienojieties mums ilgtspējīgas nākotnes veidošanā!

 • 7 gadu pieredze saules paneļu sfērā
 • Vairāk nekā 356 paveiktu objektu

7

Pieredzes gadi

7

10

Mūsu komandas profesionāļi

10

356

Mūsu klienti

356

Ka saules paneļi sistēma darbojas un cik ilgā laikā atpelnas?

Saules paneļi uztver saules gaismu un pārvērš to elektrībā. Saules gaisma rada elektronu plūsmu saules baterijās, kas nodrošina līdzstrāvas elektroenerģiju. Lai to izmantotu mājās vai uzņēmumā, līdzstrāva tiek pārveidota invertorā par maiņstrāvu. Šī elektrība tiek izmantota, lai darbinātu elektriskās ierīces un apgādātu ar enerģiju mājsaimniecību vai uzņēmumu. Ja saules paneļi ražo vairāk enerģijas, nekā tiek patērēts, liekā jauda tiek nodota atpakaļ elektriskajā tīklā…

Viss  ir vienkārši

Uzstādīšanas process

 • Mēs Jūs konsultēsim un pēc nepieciešamības apsekosim objektu bezmaksas.
 • Mēs bezmaksas izstrādāsim piemērotāko projektu saules paneļu sistēmai un nosūtīsim Jums cenu piedāvājumu.
 • Uzstādīsim vienotajā laikā, sagatavosim visus nepieciešamos dokumentus, atļaujas un sakārtosim dokumentāciju valsts atbalsta iegūšanai!
 • Neatkarība no energoresursu cenu svārstībām Jūs iegūsiet elektroenerģiju savam patēriņam. Saules enerģiju iespējams ne tikai iegūt un izlietot, bet arī uzkrāt, piemēram, ziemas periodam ar NETO norēķinu sistēmu.

 • Vienkārša uzstādīšana Mūsu komanda rūpējas par visu projekta vadības procesu un uzstādīšanas darbiem. Mēs nodrošinām visu nepieciešamo, sākot no konsultēšanas beidzot ar gatavas saules paneļu sistēmas nodošanu klientam.
 • Zemas uzturēšanas izmaksas
  Saules paneļi ir uzstādāmi uz dažāda veida virsmām. Tas ir vienkārš ierīču komplekts, kura uzturēšana neprasa ne daudz darba, ne finanšu līdzekļu.
 • Atjaunojamie energoresursi ir dabai draudzīgāki Saules baterijas ir viens no populārākajiem atjaunojamās enerģijas ieguves veidiem, kas neatstāj negatīvu iespaidu uz apkārtējo vidi.
 • Labs ilgtermiņa ieguldījums
  Saules paneļu efektivitāte, kas laika gaitā samazinās lēnām. Mūsdienu tehnoloģijas nodrošina šo sistēmu darbību arī pēc 20-25 gadiem.
 • Kā darbojas saules paneļi?
  Saules paneļi ir uzstādāmi uz ēkas jumta vai citā piemērotā vietā, bet ēkas iekšpusē vai dažos gadījumos pat ārpusē uzstādīts strāvas pārveidotājs jeb invertors saules paneļu saražoto līdzstrāvu pārveido maiņstrāvā, tālāk enerģija tiek patērēta ēkas vajadzībām vai tiek nodota tīklā.
Valsts atbalsts saules paneļu sistēmām

Īstais brīdis, kad uzstādīt saules paneļus!

Sākot no 2022. gada 9. marta, ir pieejams atbalsts saules paneļu uzstādīšanai.

 • Konkursa ietvaros kopējais atbalsta budžets ir 40 miljoni eiro 
 • Papildus atbalsta fondu plāno papildināt vēl par 5 miljoniem eiro
 • Vienai mājsaimniecībai maksimālais atbalsts saules paneļu uzstādīšanai ir līdz 4 000 eiro
Īpašais piedāvājums

Sāciet izmantot saules enerģiju un ietaupīt savu naudu līdz pat 90%

Realizētie projekti

Daži piemēri no mūsu paveiktā.

Sazinieties ar mums

Saules enerģija ir neizsmeļams un bezmaksas avots

Saules enerģija ir vienkāršs un videi draudzīgs veids, kā ražot elektroenerģiju uz vietas. Elektroenerģijas ražošanai nepieciešamie resursi ir pieejami bez maksas visā pasaulē, un ražošana pati par sevi neietekmē cilvēku veselību vai labklājību.

 • Mēs palīdzēsim aprēķināt saules enerģijas potenciālu
 • Mēs projektēsim un uzbūvēsim saules elektrostaciju

Aizpildiet anketu un saņemiet bezmaksas piedāvājumu vai konsultāciju

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Kas Jūs interesē?
Klientu atsauksmes

Lūk, ko par mums saka mūsu klienti

IVSOLAR

Esmu Ļoti apmierināta ar gala rezultātu! Es vēlos pateikties visām komandām par to, ka tās ir paveikušas ļoti labu darbu..

Sandija Raša
Privātmājas īpašniece

IVSOLAR uzstādīja man laukos saules enerģijas paneļus 2019. gadā. Pēc uzstādīšanas radās vairāki jautājumi, bet kopumā es priecājos par saviem jaunajiem saules enerģijas paneļiem. Viss strādā perfekti jau 3 gadus..

Emīls Krūze
Privātmājas īpašnieks

Izcila sistēma, darot visu, ko spēju planētas labā, un taupot veselu bagātību! Pirms 2 gadiem man uzstādija 6KW saules paneļus. Viss perfekti!.

Annija Ulmane
Privātmājas īpašniece
sadarbības partneri

Victron Energy servisa partneris Baltijā!

..
..
..
..
..

Rūpējoties par zaļāku vidi un resursu taupīgāku izmantošanu, tiek izstrādāti un ieviesti arvien jauni risinājumi. Viens no tādiem ir saules paneļi, kas ļauj saules ražoto enerģiju pārvērst elektroenerģijā.

Šobrīd, kad elektroenerģijas cena tirgū ir ļoti svārstīga, savukārt saules paneļu cenas kļūst pieejamākas, doma par to, lai tiktu uzstādīti solārie paneļi, kļūst pievilcīgāka lielākam skaitam privātmāju un uzņēmumu īpašnieku. Saules paneļu sistēmas piemērotas gandrīz visām ēkām, turklāt uzstādīšana nodrošina tūlītēju naudas ietaupījumu – tas ir labs ilgtermiņa ieguldījums, kas sāks atmaksāties jau no pirmā elektrības rēķina!

Piemērotība Latvijas klimatiskajiem apstākļiem

Analizējot saules paneļu lietderību Latvijas klimatiskajos apstākļos, noskaidrots, ka saule šeit spīd 850 – 1200 stundas gadā. Tas ir gandrīz tik pat, cik Vācijā, kur solārie paneļi ir ļoti populāri. Jāpiebilst arī tas, ka saules paneļu efektīvai darbībai nav obligāti vajadzīgi tieši saules stari – pilnīgi pietiek ar dienas gaismu. Tas nozīmē, ka šādā veidā elektroenerģiju savām vajadzībām iespējams ražot visa gada garumā – arī tad, kad ir apmācies un līst lietus.

Saules paneļi ir īpaši izdevīgi tad, ja ir liels elektroenerģijas patēriņš dienas gaišajā laikā, jo tad iespējams visu saražoto elektroenerģiju izmantot pašiem, tādā veidā ietaupot naudas summu, ko citkārt būtu jāmaksā elektroenerģijas piegādātājam. Ja tomēr saules paneļu saražotā elektroenerģija pārsniedz patēriņu, to ir iespējams novirzīt kopējā elektroenerģijas sistēmā un izmantot vēlāk – viena gada laikā.

Saules paneļu darbības princips

Saules paneļi tiek uzstādīti uz ēkas jumta vai citā piemērotā vietā, piemēram, pagalmā. Uz zemes paneļus visbiežāk izvēlas uzstādīt tad, ja jumta platība neļauj izvietot nepieciešamās jaudas nodrošināšanai vajadzīgo saules paneļu skaitu. Tomēr pirms tam ir jāizvērtē, vai ēkas teritorijā ir pietiekami daudz vietas paneļu sistēmas uzstādīšanai, ņemot vērā to, ka sistēma ir jāuzstāda tur, kur vismaz lielāko dienas daļu spīd saule.

Otrs svarīgais elements – strāvas pārveidotājs (invertors) tiek uzstādīts ēkas iekšpusē (atsevišķos gadījumos – ārpusē). Šī ierīce saules paneļu saražoto līdzstrāvu pārveido maiņstrāvā. Pēc tam saražotā enerģija uzreiz tiek iztērēta ēkas vajadzībām vai nodota tīklā, lai to izmantotu vēlāk.

Būtiskākie ieguvumi

Saules paneļu uzstādīšana sniedz vairākas būtiskas priekšrocības. Tas ir ne tikai efektīvs veids, kā parūpēties par vidi, bet arī sniedz būtisku finansiālu ieguldījumu.

 • Neatkarība no energoresursu cenu svārstībām – uzstādot saules paneļus, nodrošināsiet elektroenerģiju savām vajadzībām. Tas sniegs arī paredzamību un drošību, jo mazināsies atkarība no energoresursu tirgus. Būtiski, ka šādā veidā elektroenerģiju iespējams ne tikai ražot, bet arī uzkrāt ar Latvijā ieviestās NETO sistēmas palīdzību. Tas nozīmē, ka, piemēram, vasarā saražoto un neizmantoto elektroenerģiju varēsiet izmantot ziemas periodā, kad saulainu dienu ir mazāk un elektroenerģijas ražošana norit gausāk;
 • Rūpes par vidi – saules paneļi ir lielisks atjaunojamās enerģijas ieguves veids – līdz ar to tas ir videi draudzīgāks risinājums;
 • Vienkārša uzstādīšana – mūsu pieredzējusī komanda nodrošina visu projekta vadības procesu, kā arī saules paneļu uzstādīšanas darbus. Mēs parūpēsimies par visu – sākot no konsultācijas par labākajiem risinājumiem, beidzot ar saules paneļu sistēmas uzstādīšanu un ieteikumiem tās efektīvā izmantošanā;
 • Labs ilgtermiņa ieguldījumskvalitatīvi solārie paneļi ir ilgtspējīgs risinājums. Mūsdienu tehnoloģijas nodrošina to efektīvu darbību arī pēc 20 – 25 gadiem;
 • Zemas uzturēšanas izmaksas – saules paneļu sistēma ne tikai ļauj būtiski samazināt elektroenerģijas izmaksas, bet ir arī ekonomisks risinājums uzturēšanas ziņā. Paneļu konstrukcija ir salīdzinoši vienkārša, tādēļ to apkope neprasa lielus laika un finanšu ieguldījumus.

Saules paneļu cena atkarīga no vairākiem faktoriem, piemēram, izvēlēto saules paneļu skaita, jaudas, elektrības patēriņa. Aprēķināts, ka saules paneļu komplekts atmaksājas vidēji 10 gadu laikā, tomēr, kā jau minēts, daudz kas atkarīgs no individuāliem aspektiem. Ivsolar komandas speciālisti sniegs konsultācijas un ieteiks tieši Jūsu vajadzībām labāko risinājumu, lai Jūs no šīs investīcijas gūtu maksimālu labumu.

Kādēļ izvēlēties mūs?

Mūsu komandā strādā sertificēti speciālisti ar vairāku gadu pieredzi. Nodrošinām individuālu, atbildīgu pieeju – sniedzam konsultācijas, palīdzam aprēķināt saules enerģijas potenciālu un piemeklējam konkrētajai vajadzībai piemērotāko risinājumu. Nodrošinām projekta īstenošanu – sākot no izstrādes līdz pat uzstādīšanai. Ivsolar – drošs ieguldījums, kas noteikti atmaksāsies!