Par Mums

Par mums

IVsolar – Drošs ieguldījums zaļajā enerģijā

Mēs nodrošinām gan privātpersonas, gan uzņēmumus ar efektīviem saules enerģijas risinājumiem. Sākot ar pieticīgu saules enerģijas paneļu uzstādīšanu brīvdienu mājām, beidzot ar lielām saules enerģijas parku iekārtām lieliem enerģijas patērētājiem.

Saules enerģijas moduļi kļūst lētāki, bet elektroenerģijas cena saglabājas svārstīga, tāpēc saules enerģijas spēkstacija ir kļuvusi par īpaši pievilcīgu investīciju, kas pieejama gandrīz visiem māju īpašniekiem.

Tas sāks atmaksāties no pirmā elektrības rēķina: ar saules enerģijas spēkstaciju jūs ietaupīsiet līdz pat 90% no elektroenerģijas izmaksām.

Sāciet izmantot saules enerģiju un ietaupīt savu naudu līdz pat 90%

+371 26 11 22 37

Zemas izmaksas

Ēkas energoefektivitātes uzlabošana

Līdz ar saules enerģijas ražošanu jūs esat mazāk atkarīgi no elektrotīkla un tās cenu politikas. Saules elektrostacijā nav kustīgu mehānismu un detaļu, kam nepieciešama pastāvīga apkope un pārbaudes.

Saules enerģijas paneļi uzlabo ēkas energopatēriņu, un jaunu ēku gadījumā tie ir visrentablākais veids, kā sasniegt energoefektivitātes mērķus.

  • Ilgs lietošanas laiks
  • Tehniskās apkopes
  • Atjaunojamā enerģija
  • Daudziem mērķiem
mūsu darbi

Šeit Jūs varat redzēt dažus no mūsu projektiem

KLIENTU ATSAUKSMES

Lūk, ko par mums saka mūsu klienti

Esmu Ļoti apmierināta ar gala rezultātu! Es vēlos pateikties visām komandām par to, ka tās ir paveikušas ļoti labu darbu..

Sandija Raša
Privātmājas īpašniece

IVSOLAR uzstādīja man laukos saules enerģijas paneļus 2019. gadā. Pēc uzstādīšanas radās vairāki jautājumi, bet kopumā es priecājos par saviem jaunajiem saules enerģijas paneļiem. Viss strādā perfekti jau 3 gadus..

Emīls Krūze
Privātmājas īpašnieks

Izcila sistēma, darot visu, ko spēju planētas labā, un taupot veselu bagātību! Pirms 2 gadiem man uzstādija 6KW saules paneļus. Viss perfekti!.

Annija Ulmane
Privātmājas īpašniece