fbpx

Jautājumi un atbildes

Ikdienas palīdzība mūsu klientiem

Apskatiet mūsu sagatavotos visbiežāk uzdotos jautājums un atbildes, šeit noskaidrosiet un uzzināsiet vairāk par:

Ja jums nepieciešama papildu palīdzība

Droši piesakaties bezmaksas konsultācijai par saules paneļu uzstādīšanu Jūsu īpašumā!

Latvijā bija Dziesmu svētki, kur noslēguma koncerta nosaukums bija “Latvija – saules zeme”. Latvijā saule spīd vairāk nekā, piemēram, Dānijā, kas ieņem 5.vietu pēc saules kolektoru platības uz vienu iedzīvotāju Eiropā.

Jau šobrīd Latvijā ir iespēja lietot saules paneļus elektrības ražošanā, vairums gadījumos pilnībā apgādājot ēku ar elektrību no saules enerģijas.

Jumta plaknei būtu jābūt pietiekoši lielai un ta jāorientē pēc iespējas uz dienvidiem. Arī austrumu un rietumu virzienos orientētās jumta plaknes ir piemērotas saules paneļu izvietošanai. Plaknes slīpumam būtu jābūt 10-60 grādu leņķī, lai iegūtu optimālo jaudu.

Jumts var būt arī plakans, taču tad saules paneļi būs jāmontē uz speciālas konstruckijas, kas paneļus pacels 15 grādu leņķī . Mājas pusē, kur tiks vai ir uzstādīti saules paneļi nevajadzētu stādīt kokus, kuri pēc 20-30 gadiem varētu aizēnot paneļus. Tā kā saules paneļi ir viegli un tikpat izturīgi kā jumts, tie ir piemēroti praktiski jebkuram jumtam. Ja nav vietas uz jumta vai tas ir pārāk noēnots, saules paneļus var izvietot arī uz zemes.

Saules paneļus var uzstādīt uz praktiski jebkuras ēkas jumta, ko apspīd saule. Ja nav vietas uz jumta vai tas ir pārāk noēnots, tos var izvietot arī uz zemes. Galvenais, kas vajadzīgs, ir saulaina vieta un vēlēšanās iegūt videi draudzīgu, drošu un stabilu enerģijas avotu, kas elektrības cenām pieaugot, ļaus ietaupīt ievērojamus naudas līdzekļus gadu no gada.

.

Saules paneļu sistēma vidēji strādā no 20 līdz 25 gadiem!

Mūsu piedāvātie saules paneļi nāk ar rūpnīcas garantiju:

  • Uz ražojumu un materiāliem 25 gadi;
  • Uz efektivitāti 25 gadi (paneļi ražos 84.8% no savas jaudas pat pēc 25 gadiem).

Piedāvāto invertoru garantija sākot no 10 gadiem no ražotāja.

Saules paneļu stiprinājumu garantija 10 gadi no Vācu ražotājiem.

                                   

Atkarībā no Jūsu elektrības cenas, paneļu novietojuma, sistēma var sākt atmaksāties jau pēc 3 gadiem!