fbpx

Par Mums

Par mums

IVsolar – Drošs ieguldījums zaļajā enerģijā

IVsolar ir uzticams siltumsūkņu saules paneļu piegādātājs Latvijā jau vairāk nekā 7 gadus. Mēs esam lepni apkalpojuši vairāk nekā 307 apmierinātus klientus visā valstī.

Mūsu misija ir nodrošināt efektīvus un videi draudzīgus enerģijas un apkures risinājumus. Mēs par prioritāti izvirzām kvalitāti un klientu apmierinātību, nodrošinot, ka katra iekārta atbilst augstākajiem standartiem.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties samazināt savu oglekļa emisiju vai samazināt enerģijas izmaksas, IVsolar ir šeit, lai palīdzētu. Mūsu pieredzējusī komanda piedāvā sistēmu projektēšanas, uzstādīšanas un apkopes pakalpojumus, padarot pāreju uz ilgtspējīgu enerģiju bez problēmām.

Ir radušies kādi jautājumi? Mūsu speciālisti Jums palīdzēs.

+371 26 11 22 37

Kāpēc izvēlēties IVsolar?

  • Liela pieredze: ar vairāk nekā septiņu gadu pieredzi IVsolar ir izveidojis spēcīgu reputāciju kā vadošais siltumsūkņu un saules paneļu piegādātājs Latvijā. Mūsu zināšanas nodrošina uzticamu un efektīvu risinājumu jūsu apkures vajadzībām.
  • Apmierināti klienti: mūsu sasniegumi runā paši par sevi. Mēs esam veiksmīgi apkalpojuši vairāk nekā 307 laimīgus klientus. Pievienojieties mūsu augošajai apmierināto klientu kopienai un kopā ar mums dodieties ceļā uz ilgtspējīgu enerģiju.
  • Kvalitāte un izcilība: IVsolar ik uz soļa par prioritāti piešķiram kvalitāti. No rūpīgas augstākās kvalitātes materiālu atlases līdz kvalificētu profesionāļu nodarbināšanai mēs nodrošinām, ka mūsu sistēmas atbilst augstākajiem veiktspējas un ilgmūžības standartiem. Izvēloties mūs, negaidiet neko citu kā izcilību.
  • Pielāgoti risinājumi: mēs saprotam, ka katram klientam ir unikālas vajadzības. Tāpēc mēs piedāvājam personalizētus risinājumus, kas atbilst jūsu īpašajām prasībām. Mūsu komanda cieši sadarbosies ar Jums, lai izstrādātu un uzstādītu saules paneļu sistēmu, kas palielina jūsu īpašuma efektivitāti un ietaupījumus.
  • Nevainojama pieredze: saules enerģijas izmantošanai ir jābūt bez problēmām, un mēs par savu prioritāti izvirzām iespēju saviem klientiem nodrošināt netraucētu pieredzi. No sākotnējās konsultācijas līdz galīgajai uzstādīšanai mūsu specializētā komanda palīdzēs Jums ik uz soļa, padarot pāreju uz saules enerģiju vai siltumsūkņu tehnoloģiju gludu un bez piepūles.
  • Apņemšanās nodrošināt klientu apmierinātību: mūsu mērķis ir ne tikai izcilu produktu un pakalpojumu piegāde. Mēs cenšamies nodrošināt Jūsu apmierinātību un veidot ilgtermiņa attiecības, kuru pamatā ir uzticēšanās un uzticamība. Jūsu vajadzības un bažas mums ir svarīgas, un mēs cenšamies tās ātri un efektīvi risināt.

Izvēlaties IVsolar savām saules paneļu un siltumsūkņu vajadzībām un izbaudiet ilgtspējīgas enerģijas priekšrocības. Sazinieties ar mums jau šodien, lai sāktu savu ceļu uz zaļāku un izmaksu ziņā efektīvāku nākotni.

mūsu darbi

Šeit Jūs varat redzēt dažus no mūsu projektiem

KLIENTU ATSAUKSMES

Lūk, ko par mums saka mūsu klienti

Esmu Ļoti apmierināta ar gala rezultātu! Es vēlos pateikties visām komandām par to, ka tās ir paveikušas ļoti labu darbu..

Sandija Raša
Privātmājas īpašniece

IVSOLAR uzstādīja man laukos saules enerģijas paneļus 2019. gadā. Pēc uzstādīšanas radās vairāki jautājumi, bet kopumā es priecājos par saviem jaunajiem saules enerģijas paneļiem. Viss strādā perfekti jau 3 gadus..

Emīls Krūze
Privātmājas īpašnieks

Izcila sistēma, darot visu, ko spēju planētas labā, un taupot veselu bagātību! Pirms 2 gadiem man uzstādija 6KW saules paneļus. Viss perfekti!.

Annija Ulmane
Privātmājas īpašniece