All Testimonials

Esmu Ļoti apmierināta ar gala rezultātu! Es vēlos pateikties visām komandām par to, ka tās ir paveikušas ļoti labu darbu.

IVSOLAR uzstādīja man laukos saules enerģijas paneļus 2019. gadā. Pēc uzstādīšanas radās vairāki jautājumi, bet kopumā es priecājos par saviem jaunajiem saules enerģijas paneļiem. Viss strādā perfekti jau 3 gadus.

Izcila sistēma, darot visu, ko spēju planētas labā, un taupot veselu bagātību! Pirms 2 gadiem man uzstādija 6KW saules paneļus. Viss perfekti!

Esmu IVSolar klients jau 4. gadus. Viņi patiešām labi prot to, ko dara. Es ļoti ieteikšu iet kopā ar šo kompāniju. Nesen es devos pasūtīt vēl dažus paneļus un samaksāju depozītu. Kaut kādas tehnikas un cenas dēļ man nācās atcelt pasūtījumu un saņemt atmaksu atpakaļ. Tātad viņi ir uzticami!

Mums tika uzmontēti vairāki saules bateriju paneļi, kā arī akumulators, kas apmierina jau esošo tarifu sistēmu. Visi, ar kuriem esmu kontaktējies, ir ātri un ātri atbildējuši uz maniem jautājumiem. Viņu sākotnējais ieteikums bija skaidrs un pielāgots manām vajadzībām. Uz maniem jautājumiem tika atbildēts skaidri un ar cieņu.

Esmu Ļoti apmierināta ar gala rezultātu! Es vēlos pateikties visām komandām par to, ka tās ir paveikušas ļoti labu darbu..

Sandija Raša

IVSOLAR uzstādīja man laukos saules enerģijas paneļus 2019. gadā. Pēc uzstādīšanas radās vairāki jautājumi, bet kopumā es priecājos par saviem jaunajiem saules enerģijas paneļiem. Viss strādā perfekti jau 3 gadus..

Emīls Krūze

Izcila sistēma, darot visu, ko spēju planētas labā, un taupot veselu bagātību! Pirms 2 gadiem man uzstādija 6KW saules paneļus. Viss perfekti!.

Annija Ulmane

Esmu IVSolar klients jau 4. gadus. Viņi patiešām labi prot to, ko dara. Es ļoti ieteikšu iet kopā ar šo kompāniju. Nesen es devos pasūtīt vēl dažus paneļus un samaksāju depozītu. Kaut kādas tehnikas un cenas dēļ man nācās atcelt pasūtījumu un saņemt atmaksu atpakaļ. Tātad viņi ir uzticami!.

Nikolajs Jermanis

Mums tika uzmontēti vairāki saules bateriju paneļi, kā arī akumulators, kas apmierina jau esošo tarifu sistēmu. Visi, ar kuriem esmu kontaktējies, ir ātri un ātri atbildējuši uz maniem jautājumiem. Viņu sākotnējais ieteikums bija skaidrs un pielāgots manām vajadzībām. Uz maniem jautājumiem tika atbildēts skaidri un ar cieņu..

Alise Marle